Suits'in uzantısının kadrosu oluşmaya başladı

Suits'in uzantısının kadrosu oluşmaya başladı
Suits'te Jessica Pearson karakterini canlandıran Gina Torres'in merkezinde olduğu bir uzantı hazırlandığı haberini şubat ayında vermiştik. Uzantı dizinin kadrosu için hazırlıklar başladı ve ilk olarak Rebecca Rittenhouse (The Mindy Project) ile Morgan Spector (Homeland) katıldılar.

Jessica karakteri altıncı sezon finaliyle birlikte New York'tan ve şirketten ayrılmış, yeni bir hayata başlamak için erkek arkadaşıyla Chicago'ya taşınmıştı. Ancak arada Suits'in bölümlerinde yer almaya devam etmişti. Birkaç hafta önce Suits'in yedinci sezon finalinin uzantı özelliğini oluşturacak bir bölüm olacağı duyurulmuştu.

Torres'le birlikte Rittenhouse ve Spector da sezon finalinde yer alacaklar. İsmi belli olmayan uzantı kanaldan dizi onayı aldığı takdirde iki oyuncu da ana karakter olarak yer alacaklar. Spector, Chicago'nun başkanını oynarken Rittenhouse ise onun resmi olmayan sağ kolu avukat Keri Allen'ı canlandıracak.

Rittenhouse'un kariyerinde Red Band Society ve Blood & Oil dizileriyle de biliniyor. Person of Interest ve Boardwalk Empire. dizileriyle bilinen Spector, son olarak ilk sezon sonunda iptal olan The Mist'te yer almıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER