Ufak Tefek Cinayetler dizisinden sokak hayvanlarına anlamlı mesaj!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinden sokak hayvanlarına anlamlı mesaj!
Star’da dün akşam üçüncü  bölümüyle ekrana gelen, her hafta büyük ilgiyle izlenen dizide, Gökçe Bahadır’ın sokak hayvaları üzerinden verdiği mesaj düşündürdü, her gün önünden geçtiğimiz sokak hayvanlarını fark ettirdi.
 
Dizide Gökçe Bahadır (Oya) ve Mert Fırat’ın ( Serhan) sokak hayvanlarıyla ilgili duyarlı diyalogları ekran başındaki herkesi duyarlı olmaya davet etti. Özel yaşamında da hayvansever olan Gökçe Bahadır’ı dizide Oya karakteri ile izliyoruz.
 
Oya; “Ne kadar anlamlı bakıyorlar, sanki her şeyin farkında gibiler ve o yüzden mutsuzlar. Keşke onlara daha çok sevgimizi verebilsek” sözleriyle izleyicilere mesaj verdi.

Mert Fırat’ın oynadığı karakter Serhan ise; “Her gün buradan geçiyorum, hiç fark etmedim...”
 
Oya; “Belki de fark edilmek istemiyorlardır. Çünkü insanlar bazen, korkunç olabiliyorlar...” diyerek son günlerde yaşanan sokak hayvanları mücadelesine de destek verdi...
 
Her Salı, saat 20.00’de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler’de, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen,  Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu başrolleri paylaşıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER