Netflix, Brezilya'daki 4. dizisine onay verdi: Coisa Mais Linda

Netflix, Brezilya'daki 4. dizisine onay verdi: Coisa Mais Linda

Netflix, Latin Amerika'daki orijinal içerik yatırımlarını büyütmeye devam ediyor. Online platform, Brezilya'dan Prodigo Films'le Coisa Mais Linda (So Beautiful) isimli yeni bir dizi için anlaşma sağladı. Yeni dizi onayıyla birlikte Netflix ülkedeki dördüncü dizisine onay vermiş de oldu.

Coisa Mais Linda, 1950'lerin sonunda, 60'ların başında ülkede gerçekleşen Bossa Nova tarzı müzik akımını merkezine oturtan bir dönem dizisi. Hayatını etrafındaki erkeklerin emirlerine göre yaşayan Maria'nın hayatı kocası Pedro kaybolduğunda değişir. Kaybolmadan önce Pablo'nun Rio'da yeni bir restoran açmak için hazırladığı bazı planları Maria, babasına rağmen Bossa Nova tarzında bir gece kulübüne çevirir. Yeni girişimi onda tutkulu bir değişime sebep olur; aşk, feminizm ve liberalizm için yeni fırsatlar yaratır.

Dizinin ilk sezonu sekiz bölüm sürecek. Prodigo'dan Heather Roth ve Giuliano Cedroni diziyi yarattılar; Pati Corso ise senaryoyu yazıyor. Netflix'in Brezilya'daki ilk dizisi 3% birinci sezonuyla ekrana gelip ikinci sezonunu garantilemişti. Samantha! ve O Mecanismo'nun hazırlıklarıysa devam ediyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER