New Warriors, Freeform kanalında yayınlanmayacak

New Warriors, Freeform kanalında yayınlanmayacak

Gençlere yönelik dizileri ve programlarıyla bilinen Freeform'un nisan ayında proje onayı verdiğini duyurduğumuz, temmuzda da kadrosu açıklanan Marvel's New Warriors'ı yayınlanmayacağı açıklandı.

Bölümlerinin yarım saat sürnmesi planlanan yeni dizi, birlikte yaşayan ve çalışan altı gencin güçleri Avengers kadar etkileyici olmasa da dünyada değişiklik yapmak istemesi ve insanlara yardım etmeye çalışmaları üzerine kurulu. Kararın arkasındaki nedense kanalla dizinin yapımcılarından Marvel'ın başlangıç tarihi üzerinde anlaşamaması. New Warriors'ı gelecek yıl yayına sokmak isteyen Marvel'ın isteği kanalın yayın programında düzenlemeye giden Freeform'un planlarına uymayınca taraflar arasında ayrılık oldu.

O nedenle Marvel şimdilerde New Warriors'a yeni bir yayıncı ve hatta çift sezon onay verebilecek bir yer arıyor. Şirket 2019'da kendisine ait bir online platform açacak olsa da projeyi gelecek yıl yayına almak istediğinden o platformda yayına girmesine pek ihtimal verilmiyor. Marvel, artık Disney bünyesindeki kanallar dışında pazarlama yapmadığı iddialarını ise yalanladı. 

Marvel's New Warriors'ın prodüksiyonunun planlandığı gibi ocakta başlaması bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER