Yenilikçi enerji kaynakları arayan Pozitif Enerji National Geographic’te!

Yenilikçi enerji kaynakları arayan Pozitif Enerji National Geographic’te!

Bir yandan insanların enerji kaynaklarına bağımlılığı artarken diğer taraftan kaynaklar da hızla tükeniyor ve aynı hızla dünyaya da zarar veriyor. Dünyanın dört bir yanından sürdürülebilir ve yenilikçi enerji kaynakları arayışını ekranlara getiren Pozitif Enerji, 2 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.00’de National Geographic’te!

Tek bir tuşa dokunarak enerjiye ulaşmaya, hızlı arabalara, ucuz ve hızlı ulaşıma öylesine alıştık ki enerjinin sınırlı olduğu bir dünyayı hayal etmek çok zor. Peki gezegenimize zarar vermeden bu kaynaklara ulaşmak ve ihtiyaçlarımızı karşılamak ne kadar mümkün? Ünlü televizyoncular Dallas Campbell ve Kari Byron, gelecekte dünyamıza enerji sağlayacak yeni yöntemler geliştirmek için çalışan uzmanlarla bir araya geliyor.

Dünyanın dört bir yanından büyük ve küçük ölçekli vizyoner projeleri ekranlara taşıyan “Pozitif Enerji” ile ikili yeni bir enerji devrimi yaratılmasına dikkat çekmeye çalışıyor.

Temiz ve sürdürülebilir enerji kaynaklarının peşinden giden “Pozitif Enerji”, 2 Kasım’dan itibaren her perşembe saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER