Arrow’da 3. sezona devam, işte özeti

Arrow’da 3. sezona devam, işte özeti
Arrow 21 Ocak'ta kaldığı yerden devam ediyor; The CW'den bir gün sonra DiziMax-SciFi'da.

“Left Behind” The CW’nin kahraman dizilerinden Arrow’un 10. bölümün adı. Kısa bir molanın ardından 21 Ocak’ta tekrar izleyenlerinin karşısında olacak dizinin kanal tarafından açıklanan geniş özeti:

Gizemli bir adam, Ra’s al Ghul’un itmesinin ardından düşen Oliver’ın arkasında belirir. Reklamlardaki sahne sadece bu kadarını gösteriyor. 

İzleyenler hala son bölümde olanların etkisini üzerinden atamamışken, Arrow’da yeni olaylar kapıda. Dizinin yeni bölümü hakkında ne yapımcılar ne de dizi ekibinin ağzını bıçak açmıyordu, özellikle de Arrow’un akibeti konusunda.

Ra’s al Ghul’un Oliver’ı itmesiyle başlayan tahminler zaten sezon arası boyunca da kesilmemişti. 10. bölümünün adı “Geride kalan” olsa da, özeti hala Arrow’a ne olacağı hakkında bir fikir vermiyor.

“Arrow’un Ra’s al Ghul ile dövüşünün ardından, Diggle ve Arsenal, Arrow’un yokluğunda hala şehri korumaya devam etmektedir. Yine de, Oliver’dan üç gündür haber alınamayınca arkadaşları endişelenmeye başlamışlardır. Merlyn’in takıma sürpriz ziyaretine kadar Felicity de Oliver’ın ölmüş olacağına ihtimal vermek istemez. Thea, Oliver’ın ortadan kaybolmasının ardında başka bir şey olabileceğinden şüphelenir ve bunun için Merlyn’den bir iyilik ister. Ray ise kendine yeni bir takım elbise diktirmekle meşguldür.”

Görünüşe göre Oliver'ı arkadaşlarından önce gizemli biri buluyor

Geriye kalan bölüm başlıkları ise şöyle, bakalım Arrow severlere bir fikir verecek mi: 

11. Bölüm: Midnight City / Gece yarısı şehri. Söylentilere göre bu bölümde Canary’den bir atak görebiliriz.

12. Bölüm: Uprising / Ayaklanma

13. Bölüm: Canaries / Kanaryalar

14. Bölüm: The Return / Geri Dönüş 

14.bölüm bölüm önemli, senaryosu dizinin ilk bölümünü çeken Marc Guggenheim ile beraber yazılmış: Ortada bir geri dönüş var evet ama Slade Wilson’un dönüşü kastediliyor, yine de belki başka bir karakter için de aynı şey söz konusu olabilir!

*Virnelli Mercader'den çeviri


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER