Ryan Murphy'nin yeni dizisi Pose'un başrolleri belli oldu

Ryan Murphy'nin yeni dizisi Pose'un başrolleri belli oldu
FX kanalı için hali hazırda American Horror Story, American Crime Story ve Feud dizilerini hazırlayan Ryan Muphy'nin Pose isimli yeni bir dizi daha hazırlayacağı haberini mart ayında vermiştik.

Senaryoyu yazan Ryan Muprhy dizinin yapımcılığını Nina Jacobson ve Brad Simpson ile birlikte üstlenecek; ayrıca diğer dizilerinde olduğu gibi ilk bölümü de yönetecek. Üstelik bu seferki dizi diğer üçü gibi antoloji değil devamlı hikayesi olan bir yapım olacak. Kısa süre önce dizinin başrolleri açıklandı.

1986’nın New York’unda geçen Pose, bir arada yer alan farklı yaşamlar ve sosyal topluluklar üzerine kurulu bir yapım. Yeni ortaya çıkan Trump tarzı bir lüks evren, orta sınıflar, eşcinsel kültürü ve dahası da dizinin içinde yer alacak. Başrollerde de Tatiana Maslany, Kate Mara, James Van Der Beek ve Evan Peters olacak.

Peters ve Mara, New Jersey'den Stan ve Patty isimli New York'un büyüsüne kapılmış bir çifti oynayacak. Van Der Beek, Peters'ın karakterinin zengin patronunu;. Maslany ise bir dans öğretmenini canlandıracak. Dörtlü dışında diziye trans oyuncular MJ Rodriguez (Blanca); Indya Moore (Angel); Dominique Jackson (Elektra); Hailie Sahar (Lulu) ve Angelica Ross'un (Candy) katıldığı da açıklandı.

Peters şimdilerde American Horror Story'nin yedinci sezonuyla izleyici karşısına geliyor. Mara, House of Cards dizisiyle ekrana gelmiş ve Van Der Beek de son olarak Room 104'a konuk olmuştu. Tatiana Maslany'nin kendisine Emmy kazandıran dizisi Orphan Black ise birkaç ay önce bitti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER