Youtuber Orkun Işıtmak, Kayıtdışı dizisine konuk oluyor!

Youtuber Orkun Işıtmak, Kayıtdışı dizisine konuk oluyor!
Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin bu akşamki bölümünde Youtuber Orkun Işıtmak, konuk oyuncu olarak yer alacak.

IŞITMAK KENDİ KİMLİĞİYLE BİR DİZİDE YER ALAN İLK YOUTUBER OLACAK

“Kayıtdışı” dizisinin 6. bölümünde kendi kimliğiyle ekrana gelecek olan 21 yaşındaki Işıtmak, başarısına başarı katmaya devam ediyor. Milyonlarca takipçisiyle bilinen Youtube fenomeni, dizide Bahar Şahin, İpek Filiz Yazıcı ve Batuhan Yelekoğlu’nun arkadaşları rolünde FOX izleyicisinin karşısına çıkacak.Daha önce “Kayıtdışı”nın oyuncuları Erkan Petekkaya, Songül Öden dizinin yönetmeni Cevdet Mercan ile hazırladığı videoyu kendi youtube kanalından yayınlayıp bir milyondan fazla tıklanma sayısına ulaşan Orkun Işıtman bu kez dizinin oyuncularıyla ekranlarda rol paylaşacak…

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizinin altıncı bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER