Show Tv'nin merakla beklenen dizisi Çukur başlıyor!

Show Tv'nin merakla beklenen dizisi Çukur başlıyor!
“Herkesin bir yuvası vardır bu hayatta. Bizimki de Çukur. Burası sadece bir mahalle değil, bir alemin adıdır. Çukur’u İstanbul’da sanırlar ama bilmezler, İstanbul Çukur’dadır. Herkes bir gün mutlaka Çukur’a geri döner.” Ay Yapım imzalı ‘Çukur’ için geri sayım sona erdi. Saatler sonra Show TV’de ekrana gelecek dizi, çarpıcı tanıtımlarıyla şimdiden bu yılın fenomeni olmaya aday oldu. İstanbul’un tam kalbinde yer alan ve ekran başındakilerin kalp atışlarını hızlandıracak Çukur, dev kadrosu ve etkileyici hikâyesi ile herkesi dünyasına dâhil edecek.

Son dönemlerin yıldız isimleri Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Akaile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş’ı buluşturan Çukur başlıyor. Ay Yapımimzalı Çukur, izleyicileri İstanbul’un tam kalbinde yer alan çarpıcı bir mahalleye davet ediyor.İdris Koçovalı’nın (Ercan Kesal) kendi elleriyle kurduğu bu mahallede, herkes birbirini tanımasa da bilir. Dışarıdan gelecek tehlikelere kimse göz açtırmaz. Mahallenin gözü kulağıAliço (Rıza Kocaoğlu) sayesinde İdris, her şeyden haberdardır. Ancak yıllar sonra Çukur’a geri dönecek beklenmedik misafir Vartolu (Erkan Kolçak Köstendil), tüm düzeni alt üst edecek ve onun gibi başkalarını da yeniden Çukur’un tam kalbine çekecek.

 YAMAÇ VE SENA’NIN AŞKI, İZLEYİCİLERİN AYAKLARINI YERDEN KESECEK!

Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyenlik yapan Yamaç’ın (Aras Bulut İynemli) hayatı, kendisi gibi deli dolu Sena (Dilan Çiçek Deniz) ile tanışmasıyla tamamen değişecek. Kendilerini aşka kaptıran Yamaç ve Sena’nın Paris’teki romantizm dolu sahneleri ilk bölüme damgasını vuracak. Çukur’da yaşanan beklenmedik şoke edici bir olay ise hikâyenin başlangıcı olacak ve Yamaç ile Sena’yı bu mahallenin fırtınalı sokaklarına savuracak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün üstlendiği Çukur’un ilk bölümüyle ekran başındakiler, mahallenin sakinlerinden birine dönüşecek. Etkileyici hikâyesi, çarpıcı aksiyon sahneleri, dev oyuncu kadrosu ve yıla damgasını vuracak sürprizleriyle şimdiden fenomen olmaya aday Çukur, bu akşamdan itibarenher Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İşte Çukur’un 1. Bölüm Tanıtımları!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER