Netflix'ten yeni bir seri katil dizisi: The Mantis

Netflix'ten yeni bir seri katil dizisi: The Mantis
Portföyünü orijinal olduğu kadar olmayan ve diğer ülkelerde de yayınlanan dizilerle genişletmeye devam eden Netflix, Fransa'nın TF1 kanalında yayınlanan The Mantis (Le Mante) dizisini bünyesine kattı.

Seri katil dramasının ilk sezonu altı bölümden oluşuyor ve 29 Aralık'ta tüm bölümleriyle platformda olacak. Dizinin hikayesi Jeanne Deber (Carole Bouquet) ya da diğer ismiyle The Mantis olarak bilinen eski bir seri katil üzerine kurulu.

25 yıldan uzun bir süre önce Jeanne Deber Fransa'da aktif bir şekilde cinayet işleyen bir seri katil olmuştur ama yakalanmıştır. Günümüz Paris'inde kendisini taklit eden biri çıkınca polis ondan yardım eder. Jeanne'in tek şartı yıllardır görüşmediği ve polis olmuş oğlunun da soruşturmada olmasıdır. Damien katılmaya mecbur kalınca soruşturma başlar.

The Mantis'in kadrosunda Fred Testot, Jacques Weber, Pascal Demolon ve Frédérique Bel gibi isimler bulunuyor. Dizinin yaratıcı kadrosunda Alice Chegaray-Breugnot, Grégoire Demaison, Nicolas Jean ve Laurent Vivier bulunurken, Alexandre Laurent ise bölümlerin yönetmenliğini üstlendi.

Netflix, geçtiğimiz cuma günü de psikolojik drama olan orijinal seri katil dizisi Mindhunter'ı başlattı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER