Hayat Sırları dizisinin ilk tanıtımları yayınlandı!

Hayat Sırları dizisinin ilk tanıtımları yayınlandı!
Most Production tarafından Star Tv için hazırlanan, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut ve Olgun Toker’in paylaştığı,  Hayat Sırları dizisinden ilk tanıtımlar görücüye çıktı.

Senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı “Hayat Sırları”nın genel yönetmenliğini Gül Oğuz üstlenirken, yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz yer alıyor. 

Usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, Kuzgunların aile reisi Mustafa olarak izleyici karşısına çıkarken, biricik karısı İnci’yi Devrim Yakut, 3 çocuklarından en büyüğü ve avukat olan Seher’i Hazar Ergüçlü, herkesi KPSS’ye hazırlandığına inandıran Kemal’i ise  Olgun Toker canlandırıyor. Seher’in yıllar sonra beklenmedik şekilde yeniden hayatına giren unutamadığı büyük aşkını ise Ekin Koç oynuyor.

Bir tarafta Burak ve Seher’in kalpleri acıtan, tutkulu ve gizemli aşk hikayesine tanık olurken, diğer taraftan Kuzgun ailesinin yaşadığı Hayat Apartmanı’nın ve Kuzgun mutfağının her bir merdivenine, duvardaki her çatlağına sızan sımsıcak sevgi dolu hikayesine ortak olacağız. Büyük sırlar yüklenmiş bu hikaye, dokunduğu her kalbi ısıtırken yakacak; okşarken acıtacak.
 
Güçlü prodüksiyonu, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncuları ile “Hayat Sırları” çok yakında Star Tv’de...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER