teve 2, yeni yayın dönemine yeni programları ile başlıyor!

teve 2, yeni yayın dönemine yeni programları ile başlıyor!
teve 2, yeni yayın dönemine bünyesine kattığı yeni programları ile başlıyor. Geçtiğimiz hafta Ezgi Sertel ile Kadınlar Bilir programını ekrana getiren teve 2, bugün (14 Ekim Cumartesi) günü itibari ile iki yeni programı daha ekrana getirmeye hazırlanıyor.
 
Sadettin Teksoy ve Özlem Gürses de teve 2’de!


 
Sadettin Teksoy ile Zaman Tüneli
 
Türk televizyon tarihinin unutulmaz isimlerinden, gizem avcısı Sadettin Teksoy uzun bir süre sonra “Zaman Tüneli” ile teve 2 ekranında olacak. Programda izleyiciler bir zaman yolculuğu yaparak hafızalarını tazeleyecekler ve ilginç olaylar yine gündemi belirleyecek. Ayrıca Sadettin Teksoy her bölümde tarih, astroloji, gizem, dinbilim ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini ağırlayacak.


 
Bana Baştan Anlat
 
Deneylimli gazeteci Özlem Gürses, benzersiz hikayesi olanların yaşadıklarına ve kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerin bilinmeyenlerine farklı bir pencereden bakacak. Konukları ile ilk kez stüdyoda bir araya gelecek olan Özlem Gürses, merak dolu bir programa imza atacak.
 
Sadettin Teksoy ile Zaman Tüneli bu akşam saat 22.30’da, Bana Baştan Anlat yarın akşam saat 22.30’da teve 2’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER