Michael B. Jordan yeni Netflix dizisinde: Raising Dion

Michael B. Jordan yeni Netflix dizisinde: Raising Dion
Beş sezon ve 2011'de final yapan Friday Night Lights dizisiyle tanınan, sonrasında sinemaya kayan aktör Michael B. Jordan, dizilere dönüş yapıyor. Oyuncu, Netflix’in onay verdiği "Raising Dion" isimli yeni bir süper kahraman dizisinde yer alacak ve yapımcılarından birisi olacak.

Dennis Liu’nın kısa filminden ve aynı isimli çizgi romandan uyarlanan Raising Dion, Nicole Reese isimli siyah ve bekar bir annenin hikayesine odaklanıyor. Nicole kocası Mark’ın (Jordan) ölümünün ardından oğlu Dion'un süper kahramanlara özgü bazı özel güçlerinin olduğunu keşediyor. Nicole, oğlu yeteneklerini kontrol etmeyi öğrenirken Mark’ın en yakın arkadaşı Pat’in yardımıyla oğlunun sırrını gizli tutmaya çabalıyor.

Carol Barbee (UnREAL) dizinin yürütücüsü olacak ve ilk bölümün senaryosunu yazacak; Liu da bölümü yönetecek. Sezonu 10 bölüm sürecek dizinin ne zaman başlayacağı belli değil.

Netflix’in Orijinal İçerik Bölümü’nün başkan yardımcısı Cindy Holland, dizinin hikayesi anneyi merkeze oturttuğu için bu tarzda bir süper kahraman hikayesi görmediklerini belirterek Michael B. Jordan ve ekiple çalışacakları için heyecanlı olduklarını açıkladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER