Global Agency ve La Fabrique des Formats yeni bir ortaklığa imza attılar

Global Agency ve La Fabrique des Formats yeni bir ortaklığa imza attılar
Global Agency ve La Fabrique des Formats en iyi ve yenilikçi programları ekrana getirmek için yeni bir ortaklığa imza attılar.

La Fabrique des Formats eylül ayının başında yeni fikirler için çağrı yapmış ve çağrının kasım başına kadar geçerli olduğunu duyurmuştu. Yetenek yarışmalarından oyun şovlarına, reality programlardan flört formatlarına kadar geniş yelpazeyi içeren çağrının sonucunda gelen fikirler bir jüri tarafından değerlendirilecek. Seçilen formatlar finansal olarak La Fabrique des Formats tarafından desteklenecek ve dünyaya Global Agency tarafından tanıtılacak.

Global Agency'ni CEO'su İzzet Pinto, "Amaçlarımızdan birisi her daim orijinal, özel ve yenilikçi projeleri dünyanın her yerine ulaştırmak. Buna bağlı olarak format alımında çok başarılı olduk ve geçtiğimiz yıllarda format satışlarında büyük artış yaşandı.

Bu tarzda bir ortaklık en iyi programları bulmak için yardım edecek ve La Fabrique des Formats ile bu konuda ortak olduğumuz için çok mutluyuz," açıklamasını yaptı.

La Fabrique des Formats'ın CEO'su Philippe Chazal ise Global Agency'nin değerli uzmanlığı sayesinde yapımcıların uluslararası piyasalara ulaşabilmesi açısından bu ortaklığın çok iyi bir fırsat olduğu yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER