Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Zerrin Özer!

Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin bu haftaki konuğu Zerrin Özer!
“Bir Hülya Avşar Sohbeti”nin bu haftaki konuğu türk popunun güçlü ismi Zerrin Özer. Ünlü sanatçı, hayatıyla ilgili olay yaratacak itiraflarda bulundu. 

Müziğe başlarken kilomla dalga geçildi 

Zerrin Özer, yurt dışına açılmadığı için çok pişman olduğunu söyledi. Yurt dışından çok teklif geldi, annem yanıma gelmediği için kabul etmedim. Amerika’dan, Almanya'dan bir çok bağlantı kuruldu, beni Amerika’da sahneye çıkardılar herkes ayağa kalktı. İrlanda da festivale gittim, senfoni orkestrasının başındaki yetkili ülkesinde kalmam için çok ısrar etti ama annem yanıma gelmediği için teklifleri kabul etmedim. Yurt dışı defteri de o zaman kapandı; ama şimdi pişmanlık duyuyorum. Zerrin Özer, 19 yaşında başına gelen tecavüz olayı ile ilgili de Hülya Avşar’a da çok özel itiraflarda bulundu. 

“Bir erkeğe güvenmem çok zor” 

Uzun bir süre siyah gözlükle ekrana çıktım. Bunun nedeni insanlar gözlerimi görmesin diye... Şimdi bakıyorum da o zaman yaşadıklarım beni artık olumsuz etkilemiyor, daha da çok hırslandırıyor. Bu olaydan sonra bir erkeğe güvenmek benim için hala çok zor. 

“İkimiz Bir Fidanız” şarkısından nefret ederdim 

Müziğe ilk başladığı yıllarda Tülay Özer’i kıskanmadığını söyleyen ünlü sanatçı hatta o dönemde ablasının meşhur şarkısı “İkimiz Bir Fidanız“ şarkısı ile dalga geçtiğini, dinlemeye tahammül edemediğini ve nefret ettiğini itiraf etti. Hülya Avşar’ın sesini "tek başına ordu" olarak tanımladığı Zerrin Özer, genç popstar Aleyna Tilki’ye de tavsiyelerde bulundu. 

Aleyna, Ukala ve Küstah Biri!.. 

Aleyna Tilki, ukala ve küstah... Bu bence çok fazla, o dozu doğru ayarlamak lazım. Ama çok beğeniyorum, yaşından büyük konuşuyor. Sempatikliği antipatikliğe dönüştürmemesi gerekiyor. Başarılı buluyorum ama.. 

Artık aşk istiyorum, bir sevgilim olsun 

Çok kaliteli bir ruhla tanıştım diyerek aşka hazır olduğunu itiraf eden Zerrin Özer, yeni bir ilişkiye hazır olduğunu ve aşk istediğini söyledi.

Çocuk sahibi olmak isterdim 

“Çocuğumun olmasını çok isterdim. Ben iyi bir anne olur muydum, çocuğum nasıl olurdu acaba? diye çok merak ediyorum” derken duygularını gizleyemedi. 

Zerrin Özer’in konuk olduğu “Bir Hülya Avşar Sohbeti” cuma akşamı saat 00:15’te... 

Yayın Günü: 6 Ekim Cuma 
Yayın Saati: 00:15BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER