Payitaht Abdülhamid, yeni sezonu açıyor!

Payitaht Abdülhamid, yeni sezonu açıyor!
Geçtiğimiz sezon TRT ekranına damgasını vuran, ES Film’in yapımcılığını üstlendiği dev prodüksiyonu “Payitaht Abdülhamid”, 29 Eylül Cuma akşamı yayınlanacak yeni sezonun ilk bölümüyle izleyicisine kavuşuyor.

Payitaht Abdülhamid, yenilenen dev kadrosu, muhteşem yeni mekânların eklendiği görsel dünyası ve tarihin tozlu sayfalarının aralanacağı dikkat çekecek bölümleri ile rüzgârını bu sezon da ekranlarda estirmeye devam edecek…

Bu yıl Emre Konuk’un yönetmenliğini üstleneceği, senaryosunu Ayça Ertürkler ve Hale Çalap’ın yazdığı Payitaht Abdülhamid’de yine çetin bir mücadele ve Sultan Abdülhamid tarihinin tahttaki son 13 yılına damgasını vuran olaylar zinciri sürprizli konuları ve kurgusuyla ardı arkasına seyirciye sunulacak.

29 Eylül Cuma akşamı yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana gelecek dizide neler olacak:

Osmanlı Ordusu Yunanlıları harp meydanında yenmeyi başarmış, zafer coşkusu Sarayı sarmıştır. Ama Hatice ve Naime endişe içindedirler. Kemalettin Paşa dönen askerlerin içinde değildir.

Sultan Abdülhamid, Yunanlıların teslim anlaşması için İngiliz ve Yunan Sefirleriyle masaya oturur. Sefirlerin amacı Abdülhamid’i masada oyuna getirip yenmektir.

Osmanlı, hilafeti ezeli düşman olarak görenler işlerini şansa bırakmaz ve Abdülhamid’in karşısına Kralların, Çarların üstünde yeni bir düşman gönderir.

Bununla birlikte küçük Şadiye Sultan’ın yanında Saraya melek yüzlü bir şeytan girer.

Sultan Abdülhamid ve ailesi her yönden düşmanlarla çevrilmiştir. Kimi görünür, kimi görünmez düşmanlarla Abdülhamid’in nasıl baş edeceği seyirlik bir şölen olacaktır…

Bu yıl dev oyuncu kadrosunda da yenilikleri ile dikkat çekecek Payitaht Abdülhamid’de başrollerde yine Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, İbrahim Kendirci, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan’ın ... yanı sıra yenilenen kadrosu da dizinin kemikleşmiş ve yeni seyircisine ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor. Dizinin bu seneki yeni kadrosunda ise;  Volkan Keskin, Taner Ertürkler, Cemre Baysel, Nik Xhelilaj, Kevork Malıkyan, Hacı Ali Konuk, Güzide Arslan, Leya Kırşan, Yusuf Aytekin, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Ercüment Fidan…gibi TV dünyasının sevilen oyuncuları yer alıyor.

Payitaht Abdülhamid, 29 Eylül Cuma akşamı ve her Cuma TRT 1 ekranlarında!
 
Yeni sezon tanıtım fragmanları:

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER