Game of Thrones'un 8. sezonunun yönetmenleri belli oldu

Game of Thrones'un 8. sezonunun yönetmenleri belli oldu
Game of Thrones'un altı bölüm sürecek final sezonunun prodüksiyonu için hazırlıklar devam ederken diziden bir haber daha geldi. HBO, sekizinci sezon bölümlerini yönetecek isimleri açıkladı. İsimler arasında Miguel Sapochnik, David Nutter, dizinin yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss yer alıyor. Hollywood Reporter'ın haberine göre Benoff ve Weiss final bölümünü üstlenecekler.

Game of Thrones'ta daha önce çalışan Sapochnik, beşinci sezon sekizinci bölüm "Hardhome" ile birlikte altıncı sezonun oldukça beğenilen son iki bölümü "Battle of the Bastards" ve"The Winds of Winter"ı da yönetmişti.

Nutter, şimdiye kadar altı bölümde yönetmenlik yaptı. Bunlar arasında Red Wedding olarak bilinen "The Rains of Castamere," beşinci sezonun son iki bölümü olan "The Dance of Dragons" ile "Mother's Mercy" de yer alıyor. Yani yönetmen hem Robb'un ölümünü hem de Jon'un geçici ölümünü çeken kişi olarak biliniyor.

Game of Thrones'un sekizinci sezonunun çekimlerine ekim ayı içerisinde başlanacak ve çekim takvimine göre dönüş belirlenecek. Dizinin en erken 2018'in sonuna doğru ekrana gelmesi bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER