Söz dizisi ekibi yeni bölümü birlikte izledi!

Söz dizisi ekibi yeni bölümü birlikte izledi!
Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ,’ dün akşam Star TV’de ekrana gelen 14. bölümüyle, reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı.
 
‘SÖZ’ün dün gece ekrana gelen 14. bölümünü, ‘SÖZ’ dizisinin oyuncuları ve tüm yapım ekibi Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilen yemekte birlikte izlediler.


 
Dizi başlamadan önce YouTube üzerinden yapılan özel canlı yayında, oyuncular dizi hakkında merak edilenler soruları yanıtladı. 26 dakika süren özel gösterim 439 bin kişi tarafından izlendi. Eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarından da yayınlanan özel gösterim sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
 
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 8,61 izlenme oranı %23,61 izlenme payı, AB kategorisinde 7,37 izlenme oranı, %20,71 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 8,16 izlenme oranı %21,47 izlenme payı alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.
 
Yeni sezona güçlü bir giriş yapan ve temponun son sahneye kadar düşmediği 'SÖZ', hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı.
 
#birolalım hastang’i ile ekrana gelen ‘SÖZ’  sosyal medya platformu Twitter’ın Trend Topics (TT) listesinde gecenin en en çok konuşulan projesi oldu.
 
Yavuz’u başka bir tehdit beklemekte
 
Teröristler kışlaya büyük bir baskın düzenler. Hazırlıksız yakalanan Tim zor anlar yaşayacaktır. Tayini çıkan Bahar’ın Karabayır’da kalmak için aradığı çözüm hiç beklenmedik birinden gelecektir. Çolak eski gücüne kavuşmaya devam ederken, Sancar ve adamları ise bir Türkmen köyüne doğru harekete geçer. Türkmenleri korumak için gelen Yavuz ve Tim’i Sancar’dan başka bir tehdit beklemektedir.
 
Yapımcılığını TIMS&B’nin , üstlendiği “SÖZ” her Pazartesi 20.00’de Star’da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER