Club de Cuervos ve Real Rob, 29 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlıyor

Club de Cuervos ve Real Rob, 29 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye'den eylül ayını kapatmadan önce altı yeni yapımı daha izleyiciyle buluşturuyor.

* Big Mouth

Gerçekte dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg'ün bu cüretkâr komedilerinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst eder. Başroldekiler: Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein


* Club de Cuervos (3. sezon)

İki kardeş, kendilerine bir futbol takımı miras kalınca yüksek beklentilerle ve birbirleriyle mücadele ediyor. Nosotros los Nobles yapımcılarından gelen dizinin başrollerinde Luis Gerardo Méndez, Mariana Treviño, Stephanie Cayo bulunuyor.


* Real Rob (2. sezon)

Hem kariyerindeki hem de aile hayatındaki inişler ile çıkışları anlatan bu komedi dizisinde, komedyen ve aktör Rob Schneider'ın dünyasına adım atın. Başroldekiler: Rob Schneider, Patricia Schneider, Jamie Lissow


* Paul Hollywood's Big Continental Road Trip

Kemerlerinizi bağlayın. Otomobil meraklısı ünlü şef Paul Hollywood, Fransa, İtalya ve Almanya'nın arabaları ile kültürünü incelerken sizi hızlı bir yolculuk bekliyor.


* Our Souls at Night (Film)

İki dul komşu Addie ve Louis'in yalnızlıklarını bir parça hafifletmek için masum biçimde aynı yatakta uyumaya başlaması, gerçek bir romantizmin de fitilini ateşler. Başroldekiler: Robert Redford, Jane Fonda, Matthias Schoenaerts.


* The Magic School Bus Rides Again (Komedi)

Bayan Frizzle'ın küçük kız kardeşi Fiona, Walkerville İlkokulunda direksiyonun başına geçip sınıfı bilimsel eğlenceyle dolu maceralara götürüyor. Başroldekiler: Kate McKinnon, Miles Koseleci-Vieira, Mikaela Blake.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER