ITV'nin yeni dizisi Vanity Fair'in kadrosu açıklandı

ITV'nin yeni dizisi Vanity Fair'in kadrosu açıklandı

William Makepeace Thackeray'in Vanity Fair romanı dizi olarak uyarlandığı ve ITV'de yayınlanacağı haberini temmuz ayında vermiştik. Dizinin ana kadrosu açıklandı.

Bates Motel dizisiyle tanınan Olivia Cooke'un başrolde olacağı dizide Michael Palin, Suranne Jones, Martin Clunes, Johnny Flynn, Tom Bateman, Simon Russell Beale, Charlie Rowe, Frances de La Tour, Claudia Jessie ve Claire Skinner da yer alacak.

1848'de yayımlanan klasik roman Napolyon Savaşları sırasında Becky, Emmy Sedley ve onların arkadaşları ile ailelerinin hikayesini anlatıyor. Amazon ile ITV'nin ortak prodüksiyonuyla ekrana gelecek olan dizi yedi bölüm sürecek. Dizide Becky'nin fakirlikten kurtulup İngiliz toplumunda sınıf atlamak için yaptıkları da anlatılacak. Bu hikayeye kötülük, suç, sevişme, gülme, aldatma, kavga ve dans gibi kavramlar da dahil.

Romanın ana karakterlerinden Thackeray, Michael Palin tarafından canlandırılacak. Suranne Jones Miss Pinkerton'ı; Martin Clunes Sir Pitt Crawley'i ve Johnny Flynn de William Dobbin karakterini oynayacak.

Becky karakteri daha önce 2004 yapımı filmde Reese Witherspoon tarafından canlandırılmıştı. Karakteri BBC'nin 1987'de yayınlanan mini dizisinde Eve Matheson (Jericho), 1998'de yayınlanan mini dizisinde ise Natasha Little (The Night Manager) oynamıştı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER