Neşet Ertaş, ölüm yıl dönümünde Kayıtdışı dizisinde anılacak!

Neşet Ertaş, ölüm yıl dönümünde Kayıtdışı dizisinde anılacak!
Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin bu akşamki bölümünde Neşet Ertaş, 5. ölüm yıl dönümünde “Neredesin Sen” türküsüyle anılacak.

“Kayıtdışı” dizisinin 2. bölümünde Nejat (İsmail Hacıoğlu) abisine (Erkan Petekkaya) doğum günü hediyesi olarak Neşet Ertaş CD’si hediye edecek. FOX izleyicisi, Neşet Ertaş’ın ölüm yıl dönümünde Ateş ailesiyle birlikte duygusal anlar yaşayacak.

Ayrıca bu akşam yayınlanacak bölümde Ali Kemal (Erkan Petekkaya) gözyaşlarına hakim olamıyor. Ali Kemal, kardeşleri Nejat (İsmail Hacıoğlu) ve Sevda (Kübra Kip) ile birlikte kabristana, babalarını ziyaret etmeye gidiyorlar.

Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, dizide uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandırsa da, izleyiciye duygu dolu anlar da yaşatıyor.

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizinin ikinci bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER