Özlem Denizmen’le Kadınca, yeni sezon için gün sayıyor!

Özlem Denizmen’le Kadınca, yeni sezon için gün sayıyor!
Türkiye’nin finansal okur yazarlık hususlarında fenomen olan Özlem Denizmen’in sunacağı ‘Özlem Denizmen’le Kadınca’, 2 sezonda sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor.

Star TV’de kadın kuşağının sevilen yüzü Özlem Denizmen, yepyeni sürprizleriyle 1 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Birbirinden özel konuklarıyla çarpıcı konuları ele alan Denizmen, geniş bir yelpaze ile izleyicilerini bilgilendiriyor.

Yeni sezonun ilk konukları ise Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Türkiye'de tekerlekli sandalyeyle de dans edilebileceğini gösteren ve birçok engelliye örnek olan Memet Sefa Öztürk ile eşi İpek Öztürk ve 'Firardayız' filminin oyuncuları Burak Satıbol, Çetin Altay ve Burcu Binici katılacak.

Sağlık, finans, astroloji, dengeli beslenme, moda, genel kültür ve daha pek çok konunun konuşulacağı ‘Kadınca’da sokakta seyirci ile yapılan ödüllü yarışmalar ise izleyicinin vazgeçilmezi haline gelecek.

Alanında uzman isimlerin konuk olarak katıldığı ‘Özlem Denizmen’le Kadınca’da, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan kolay ve anlaşılır anlatımlarıyla kadınların özgüvenini kazanması için taktikler verecek.

'Firardayız' filminin oyuncuları Çetin Altay ve Burcu Binici ise çekim sürecini paylaşacak.
 
Özlem Denizmen’le Kadınca 1 Ekim Pazar Saat 11.00’da Star TV’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER