The CW, Riverdale'in uzantısı için çalışmalara başladı

The CW, Riverdale'in uzantısı için çalışmalara başladı
The CW kanalının 11 Ekim'de ikinci sezonuyla ekrana dönecek dizisi Riverdale’in uzantısı için çalışmalara başlandığı açıklandı.

İsmi "The Chilling Adventures of Sabrina" olarak açıklanan potansiyel dizinin merkezinde Riverdale'in de uyarlandığı Archie Comics'in karakterlerinden Sabrina the Teenage Witch yer alacak. Gelecek sezon için hazırlanmaya başlanan dizinin senaryosunu Riverdale'in de arkasında olan Roberto Aguirre-Sacasa üstlendi. Ana dizide olduğu gibi kanalın süper kahraman dizilerinde de yapımcılık yapan Greg Berlanti muhtemel projede de yapımcı olarak yer alacak.

Geçtiğimiz temmuz ayında düzenlenen Comic-Con'a katılan dizinin elibi Archie Comics'in karakterlerinden birisi üzerine bazı düşüncüler olduğuna dair ipuçları vermiş; bunun ardından Sabrina'nın ismi telaffuz edilmeye başlanmıştı.

Kanaldan dizi onayı aldığı takdirde The Chilling Adventures of Sabrina’da Sabrina’nın korku ve büyücülük içeren esrarengiz hikayesi karanlık bir tonda anlatılacak. Yarı insan-yarı cadı olan Sabrina, bir yandan kendi doğasıyla mücadele ederken diğer yandan onu, ailesini ve insanlığı tehdit eden şeytani güçlerle mücadele edecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER