Rapunzel: Serüvenler serisi her hafta sonu Disney Channel’da çocuklar ve ailelerle buluşuyor!

Rapunzel: Serüvenler serisi her hafta sonu Disney Channel’da çocuklar ve ailelerle buluşuyor!
7’den 70’e herkesin yakından tanıdığı Disney Prenses’i Rapunzel’in yepyeni çizgi film serisi “Rapunzel: Serüvenler”, güvenilir ve eğlenceli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel’da tüm aileyi bir araya getiriyor.

Cesur, kendine güvenli, maceracı ve özgür ruhlu karakteriyle Rapunzel, birbirinden yeni ve heyecanlı serüvenleriyle ekrana geri döndü. “Rapunzel: Serüvenler” çizgi film serisi, her hafta sonu saat 09:00’da; tekrarları 16:00 ve 19:45’te Disney Channel’da tüm aileyi çok sevdikleri Disney Prenses’i ile klasik hikayeye yepyeni bir bakış açısı getiren maceralarda buluşturuyor.

Seride, hapsedildiği kuleden kurtulmayı başaran cesur prenses Rapunzel, kraliyet sorumluluklarına ve ailesiyle yeni yaşamına alışmaya çalışmaktadır. Maceracı ruhu ve dünyayı görme isteği ağır basınca, kraliyet görevini bir süreliğine askıya alır ve birbirinden sürprizli serüvenlere atılır. Fakat tüm bu maceralar arasında, Rapunzel’in kendisiyle özdeşleşen ve iyileştirme kabiliyeti olan sarı saçları tekrar uzar ve ona kendisini doğduğundan beri herkesten farklı kılan sihirli görevini hatırlatır. Rapunzel’e bu eğlenceli maceralarında nişanlısı Eugene, sadık bukalemun dostu Pascal, şaşkın at Maximus ve sırdaşı Cassandra da eşlik ediyor.
Özgüvenli ve capcanlı karakterini yansıtan yeni el çizimleriyle hayat bulan Rapunzel, tüm aileyi birlikte izlemekten çok keyif alacakları benzersiz bir maceraya davet ediyor.

“Rapunzel: Serüvenler her cumartesi ve pazar saat 09:00; tekrarları ise 16:00 ve 19:45’te uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da ekrana geliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER