Kara Sevda Uruguay'da da yayına girdi

Kara Sevda Uruguay'da da yayına girdi
Uruguay kanallarından Canal 10, Amor Eterno ismiyle Kara Sevda'yı yayınlanmaya başladı. Inter Medya'nın dağıtımını üstlendiği dizi böylece bir Latin Amerika ülkesinde daha vizyona girmiş oldu.

Ay Yapım'ın da yapımcılığını üstlendiği dizinin ülkedeki yayınına başlama tarihi ise 18 Eylül. Şimdiye kadar özellikle Latin Amerika olmak üzere birçok ülkede farklı isimlerle yayına giren yapımın yayınlandığı ülkeler arasında Şili (Sevda, Mega); Arjantin (Tiempo de Amar, Telefe); Meksika (Amor Eterno, Imagen Television); Peru (Amor Eterno, Latina); Kolombiya (Kara Sevda, Caracol); Paraguay (Amor Eterno, Telefuturo) ve Panama (Amor Eterno, TVN) da bulunuyor.

Ülkemizde iki sezon boyunca Star TV'de yayınlanan Kara Sevda toplamda 74 bölüm sürdü ve kadrosunda Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk ve Kürşat Alnıaçık gibi isimler yer alıyor. Haberle birlikte dizi, kanalın yayınladığı diğer Türk dizileri Binbir Gece, Fatmagül'ün Suçu Ne, Aşk-ı Memnu ve Elveda Derken'in arasına katıldı.

Canal 10 yakında Kırgın Çicekler dizisini yayınlamaya da başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER