Bollywood yıldızı Salman Khan Abu Dhabi'de Tiger Zinda Hai'nin setini gezdirdi

Bollywood yıldızı Salman Khan Abu Dhabi'de Tiger Zinda Hai'nin setini gezdirdi
Bollywood'un ikon isimlerinden Salman Kahn, Abu Dhabi'nin üst düzey yöneticilerine emirlikte çekilen yeni filmi Tiger Zinda Hai'nin setini gezdirdi.

Turun organizasyonu twofour54 ve Yas Raj Films tarafından gerçekleştirildi ve Şeyh Abdulla Bin Mohamed Al Hamed, Dr. Fahad Matar Al Neyadi, Saif Al Hajeri, Mohamed Najm Al Qubaisi ile Humaid Al Mansoori'nin katıldığı gezide onlara twofour54'un CEO'su Maryam Al Mheiri de eşlik etti.

Tiger Zinda Hai, gişede önemli başarılar elde eden Ek Tha Tiger'ın devamı olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ali Abbas Zafar'ın yönettiği filmin başrollerinde ise Salman Khan ile Katrina Kaif yer alıyor. Film şimdiye kadar Abu Dhabi'de çekilen en uzun süreli film özelliğini de taşıyor. Filmin çekimleri toplamda 65 günde 300 kişilik bir ekiple ve Hindistan, MENA bölgesi, İngiltere ile Amerika'da gerçekleştiriliyor.

Abu Dhabi Film Komisyonu'ndan da önemli bir destek alan Tiger Zinda Hai için 20,000 metrakarelik bir set oluşturuldu. Filmin vizyon tarihi ise 22 Aralık 2017. Maryam Al Mheiri yapılan ziyaret sonrası "Abu Dhabi dünyanın en büyük prodüksiyonlarından bazılarına ev sahipliği yaptı. Bunlar arasında Hollywood ve Bollywood filmleriyle birlikte popüler Arap şovları da bulunuyor.

Tiger Zinda Hai setinde Salman Kahn önderliğinde Abu Dhabi'nin önemli temsilcilerini ağırlamak büyük bir şerefti. Filmin yapımı başarılı bir prodüksiyon süreciydi ve bu yılın sonunda vizyoan girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz." yorumunda bulundu.

Abu Dhabi'de şimdiye kadar çekilmişliği olan yapımlar arasında Dishoom, Baby, Bang Bang, Furious 7, Star Wars: The Force Awakens ve Deliver Us from Evil gibi projeler bulunuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER