Çağan Irmak'tan yeni bir film geliyor: Çocuklar Sana emanet

Çağan Irmak'tan yeni bir film geliyor: Çocuklar Sana emanet
Çağan Irmak, Avşar Film ile birlikte yeni bir sinema filmi çekmek üzere sete çıkmaya hazırlanıyor. Vizyona "Çocuklar Sana Emanet" adıyla çıkması beklenen yeni film hakkındaki ilk resmi bilgileri Prizren'de düzenlenen, Milliyet'ten Asu Maro'nun da katıldığı Türk Film Festivali'ndeki konuşmasından öğrendik. Maro'nun yazısına göre 25 Eylül'de sete çıkmayı planlayan Irmak, yeni filmini “Bir arınma, iyileşme ve umut hikayesi” olarak tanımlıyor. 

Bir trafik kazasının travmasını atlatmaya çalışan iç mimar Kerem’in şifacı bir kadın ve köylülerle geçirdiği arınma sürecine odaklanan filmde gizem ve gerilim unsurları da var. Avşar Film’in yapımcılığında, terk edilmiş bir köyde çekilecek olan filmde Engin Akyürek, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Osman Alkaş ve çok sayıda no name çocuk oyuncu rol alacak. 

Çağan Irmak, Çocuklar Sana Emanet'in çekimlerini bitirir bitirmez O3 Medya için hazırladığı ve Kanal D'de yayınlanacak olan Gülizar için sete çıkacak. Dizinin masa üstü hazırlıkları ve cast çalışmaları hızla devam ediyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER