Scream'in yeni kadrosu toparlanmaya başladı

Scream'in yeni kadrosu toparlanmaya başladı
MTV'nin üçüncü sezonunda yepyeni bir kadro ve hikayeyle geri dönecek olan dizisi Scream'in kadrosu oluşmaya başladı.

Daha önce Tyga ve C.J. Wallace'ın katıldığı diziye son olarak Keke Palmer (Scream Queens, RJ Cyler (I'm Dying Up Here), Giorgia Whigham (13 Reasons Why), Jessica Sula (Recovery Road, Skins) ve Giullian Yao Gioiello (Julie's Greenroom) dahil oldu.

Üçüncü sezon Deion Ellit isimli trajik geçmişi onu en kötü zamanda avlamaya gelen yerel bir star etrafında dönüyor. Yaşananlar onun gelecek için olan planlarını ve arkadaş grununun hayatını tehdit etmeye başlıyor.

Dizide ana karakter Deion'u Cyler canlandıracak. Kısa süre önce Star dizisinde de oynayacağı haberi gelen Palmer, Kym isimli kalbi büyük ve aptallar için sabrı olmayan bir sosyal aktivisti canlandıracak.

Whigham, Beth isminde gotik, filmlerdeki cinayetler hakkında uzman ve dövme ustası bir kızı oynayacak. Sula, Liv isimli okulda yeni olan, onur öğrencisi ve düzgün profilli birisi olsa da sırları olan bir karakteri oynayacak. Gioiello ise Manny isimli eşcinsel, sadık ve çok akıllı biri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Altı bölüm sürecek üçüncü sezonun ikişer bölüm ve üç gece halinde mart ayı içinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni sezonunu Brett Matthews (The Vampire Diaries, Supernatural) hazırlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER