Star Tv, yeni sezon tanıtımında yıldızlarını set ortamında ziyaret etti!

Star Tv, yeni sezon tanıtımında yıldızlarını set ortamında ziyaret etti!
Yeni olanı takip eden, trendlerin öncüsü olmayı kendine hedef edinen Star Tv; bu sezon hazırladığı tanıtım filmi ile de bir ilke imza attı.  

Tanıtımın çıkış noktası doğallık ve samimiyet

Tanıtım filmlerinde görmeye alışık olunan; tüm oyuncuları sahne kostümleri ile bir arada gösteren bir tanıtım yerine Star bu sene onları tam da oldukları en merak edilen set ortamlarında ziyaret ediyor.

Star Dünyası’na izleyicileri daha da yaklaştıran, onları takipçileri oldukları dizi ve oyuncuların dünyalarının içine alan 2017-2018 dönemi yeni sezon tanıtımının çıkış noktası doğallık ve samimiyet. Geçtiğimiz yıl söylemini “Senin Starın” sloganıyla yenileyen, seyircisi ile bir bütün olduğunun altını çizen Star TV, bu yıl yeni sezon kampanyasında izleyicisi ile bağlarını Star’larının kamera önünde değil kamera arkasındaki dünyalarını göstererek güçlendiriyor. 

Star’ın yıldızlarının selfie’li lansman tutkusu

Star Tv’nin kreatif ajansı Daire tarafından ekrana uyarlanan Star ailesinin kamera arkasından keyifli, etkileyici ve gerçek anlarını özçekim yaparak ekran karşısındaki izleyiciler ile paylaştıkları yenilikçi fikrin yapımcılığını Öteki Film üstlenirken, son zamanların akımına kayıtsız kalmayan filmin kamera arkasında genç ve başarılı yönetmen Semih Menda yer alıyor.

Özel çekim teknikleri ile zenginleştirilen kurgu

8K görüntü kalitesinde Red Helium ile çekilen ve iki hafta süren filmde, projeye özel kurulan kamera sistemleri ve özel çekim teknikleri ile oyuncuların telefonları ya da aksiyon kamerasıyla selfie çekiyormuş hissiyatı kuvvetlendirildi. Başarılı genç yönetmen Semih Menda proje ile ilgili deneyimlerini “Bu güzel ailenin samimiyeti herkesi sarıyor, her bir çalıştığımız Star, bizi kafamızdaki önyargılar adına utandırıyordu. Ekiple starlar arasındaki mesafe saniyeler içinde kapanıyor, kendimizi bir reklam filmi değil de aile arasında, hepimizin eğlendiği videolar çekiyor halde buluyorduk” diyerek açıkladı.

Hem oyuncular hem de set çalışanlarının eğlenmekten geri kalmadığı tanıtımın çekimi esnasında ekran yüzlerin hızlıca bu akımın bir parçası olması ile eğlenceli kareler ortaya çıktı.

Lansman Filmi’nin bestesi ve aranjesi başarılı prodüktör Ogün Dalka imzası taşıyor melodi içerisindeki klarnet, trombon ve trompet soloları ise kendi gibi müzisyen bir aileye sahip olan İzmir Bergamalı Hasan Gözetlik’e ait, türk ezgilerinin aranan isimlerinden olan Gözetlik trompete kendine has yorumunu katıyor. Saksafonda Anıl Şallıel, bas ve elektro gitarda Ali Tolga Demirtaş vokalde ise Ezgi Ayçe ile zenginleştirilen Lansman müziği, filmin dinamik yapısına ve sahne geçişlerine uygun olacak şekilde özel olarak hazırlandı.

Özlenen, hasret gidermek isteyenler

Filmin çekimlerinde Beni Affet, Adını Sen Koy ve sezon boyunca didişmelerine rağmen hep iyi bir ikili olan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu gibi gündüz kuşağının vazgeçilmezlerinin en eğlenceli halleri tüm doğallığı ile ekrana yansırken; haber kuşağının ekran yüzleri Nazlı Çelik, Celal Pir ve Ece Belen en samimi halleri ile seyirci karşına çıktı. 

Bu sezon Star’da neler var?

“Senin Starın Senin Kanalın” sloganı sahiplenen Star’da bu sezon da aşk, eğlence, drama, komedi, haber ve daha bir çoğu ekranda olacak. Seyircinin merakla yeni sezonunu beklediği, tüm düğümlerin çözüleceği ve set enerjileri ile tanıma renk katan İstanbullu Gelin, Söz, Fazilet Hanım ve Kızları, Çember yeni bölümleri ile heyecanla yayın günlerini bekliyor.

Yenilik ve sürprizler yine Star’da!

Yeni sezonda yayına girecek iddialı projelerden olan Siyah İnci ve Börü ekibi izleyicilerine bu tanıtım ile merhaba dedi. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerini paylaştığı Siyah İnci’nin çekimleri Çeşme’de yapıldı. Çeşme’nin masmavi bir fon oluşturduğu dizide, kavuşamayan bir çiftin aşkları uğruna verdikleri savaş işleniyor. Dizi, 28 Eylül’de ilk bölümü ile yayın hayatına başlıyor.

Dağ filmlerine imza atan ekip, yine başarılı bir proje olan Börü ile sezonda Star’da! 6 Bölümlük mini dizi olan Börü yalnızca Star Tv ekranları için değil, televizyonculuk adına da yepyeni bir soluk. Sinema filmi kalitesinde birer saatlik bölümler halinde çekilen dizi 6 bölüm sürecek. Finalini ise 2018 yılında beyazperdede gerçekleştirecek. Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın ve Ahmet Pınar kadrodaki isimlerden bazıları. Projelerin yanı sıra bu sezon Star’da olacak Burak Özçivit ve Barış Arduç’un da duyurusu niteliği taşıyan yeni sezon tanıtımı yayınlandığı ilk günden bu yana sosyal medya yansımaları ile pozitif geri dönüşler aldı. 

Yeni sezon çekiminin kamera arkası görüntüleri için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER