Avustralya'nın bir numaralı draması Pulse MIPCOM 2017'ye geliyor

Avustralya'nın bir numaralı draması Pulse MIPCOM 2017'ye geliyor

ABC Commercial, Avustralya'da yayınlanan medikal drama Pulse'ın bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında düzenlenen MIPCOM'a katılacağını duyurdu.

Cannes, Fransa'daki MIPCOM'a dizinin başrolleri Claire van der Boom (Hawaii Five-0) ile Pallavi Sharda (Lion) da katılacak ve kırmızı halıda yürüyecekler. Sonrasında yapımcılarla birlikte dizinin özel gösterimine ve soru-cevap paneline de dahil olacaklar.

Ülkedeki ABC TV'de bu yılın temmuz ayında ekrana gelmeye başlayan Pulse, ilk haftasında 1.6 milyon kişiyi ekran karşısına geçirerek ülkenin bir numaralı draması konumuna geldi, üstelik eleştirmenler tarafından da oldukça iyi yorumlar aldı. Dizinin soru-cevap paneli Palais des Festivals'de 17 Ekim tarihinde düzenlenecek.

Gerçek hayattan bir hikayeden esinlenen dizide organ nakli geçirdikten sonra doktor olan birinin hikayesi anlatılıyor. Hikaye Sydney'deki öğretmenlik de yapılan yoğun bir hastanede geçiyor.

Kadrosunda ise iki oyuncunun dışında Owen Teale (Game of Thrones), Andrea Demetriades (Janet King), Arka Das (Top of The Lake), Blessing Mokgohloa (Hunters), Susie Porter (Seven Types of Ambiguity), Penny Cook (A Country Practice) ve Renee Lim (Please Like Me) gibi isimler yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER