Amazon iki yeni diziye onay verdiğini duyurdu

Amazon iki yeni diziye onay verdiğini duyurdu
Dizi konusunda yeniden yapılanmaya giden Amazon, iki yeni diziye direk onay verdiğini duyurdu.

Bunlardan ilki"Tong Wars" isimli bir savaş draması. Paul Attanasio'nın yapımcılığını üstlendiği projeyi Hong Kong'lu film yapımcısı Wong Kar-wai yönetecek. Dizide 19. yüzyılda Chinatown'daki organize suç aileleri ve Çinli göçmenler arasında yaşanan Tong Savaşları anlatılacak.

Henüz ismi belli olmayan yarım saatlik komedi dizisinde ise Saturday Night Live'la bilinen Fred Armisen ve Maya Rudolph başrolü paylaşacaklar. İki oyuncunun yapımcılık da yaptığı projenin senaristleri Alan Yang ve Matt Hubbard.

Amazon, iki yeni dizisine ek olarak üç yeni projeye yapım onayı verdi.

Bunlardan "Upload", The Office yaratıcısı Greg Daniels tarafından yaratıldı ve pilot bölümü için onay aldı. "Making Friends" isimli pilot bölüm onayı alan diğer projeyi How I Met Your Mother'ın yaratıcıları Carter Bays ve Craig Thomas hazırlıyor. Eğer pilot bölümü onay alırsa proje platformun ilk kahkaha efektli komedisi olacak.

Seth Rogen ve Evan Goldberg'den gelen "The Boys" ise Preacher'ın yaratıcısı Garth Ennis'in hazırladığı çizgi roman serisine dayanıyor. Golberg'ün yönetmenlik yapacağı projeyi Eric Kripke yazacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER