Amazon, Z: The Beginning of Everything'in onayını geri alıp iptal etti

Amazon, Z: The Beginning of Everything'in onayını geri alıp iptal etti
Online yayın platformlarından Amazon'da yayınlanan Z: The Beginning of Everything dizisinin nisan sonunda ikinci sezon onayı aldığını duyurmuştuk. Platform ikinci sezon onayını geri alarak diziyi iptal ettiğini duyurdu.

İptal haberinin nedeni Amazon'un 2018 öncesinde harcamalarını düzene sokmak istemesi. Senarist odası ve prodüksiyonu bir süredir çalışan dizi için şimdiye kadar 7 milyon dolar harcandığı belirtildi. İlk sezonuyla eleştirmenlerin pek beğenmediği dizinin ikinci sezon onayı da sürpriz olarak görülmüştü.

27 Ocak'ta on bölümlük ilk sezonunun tamamıyla ekrana gelen yeni dizi, ünlü yazar F. Scott Fitzgerald'ın eşi Zelda'nın 20li yıllardaki hayatını anlatıyor. Z: A Novel of Zelda Fitzgerald kitabından uyarlanan yapımın başrolünde Christina Ricci yer alırken ona David Hoflin eşlik ediyor.

Dizinin zamanı ise ikilinin tanışmadan ve Fitzgerald'ın ünlü bir yazar haline gelmesinin öncesinden başlayarak tutkulu ve zorlu evliliklerine doğru ilerliyor. Dönemin vahşi partileri, eşsiz caz müziğin etkisi, alkol bağımlılığı, aldatma, ruhsal sorunlar bu yapımda kendisine yer buluyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER