Syfy, Blood Drive dizisini iptal etti

Syfy,  Blood Drive dizisini iptal etti
Amerika'nın kablolu kanallarından Syfy, yeni dizisi Blood Drive'ı iptal etti. İptal haberi dizinin yaratıcısı James Roland tarafından da duyuruldu.

14 Haziran'da başlayan absürt komedi türüne yakın olan dizinin kadrosunda Alan Ritchson, Christina Ochoa, Thomas Dominique, Colin Cunningham ve Sean Cameron Michael gibi isimler bulunuyor. 13 bölümlük sezonunu yakın zamanda tamamlayan Blood Drive'ın reytingleri pek iyi olmasa da yeni sezon onayı alan Wynonna Earp ile aynı derecedeydi. Ancak kanalın birkaç gün önce iptal ettiği dizisi Dark Matter'dan kötü durumdaydı.

Yakın bir gelecekte geçen dizinin mekanı Los Angeles ve merkezinde eski bir polis olan Arthur Baile yer alıyor. Arthur artık özel bir güvenlik firması için çalışıyor ve işi gereği tehlikeli bir kadınla ortak oluyor.

Bu işe şehirde düzenlenen ve benzin niyetine insan kanı kullanılarak yarışılan araba yarışları da dahil. Karakter ayrıca şehrin son iyi polisi olarak tanımlanmakta. Alan Ritchson ve Christina Ochoa'nın başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda Thomas Dominique, Colin Cunningham ve Sean Cameron Michael da bulunuyor. Blood Drive'ın sezonu 13 bölüm sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER