Bojack Horseman ve The Confession Tapes yarın Netflix Türkiye'ye geliyor!

Bojack Horseman ve The Confession Tapes yarın Netflix Türkiye'ye geliyor!
Eylül ayı yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 8 Eylül'de altı yeni yapımı daha ekrana getirecek.

* Bojack Horseman (4. sezon)

O, hem bir at hem de 90'ların favori komedi dizi yıldızı. Bu da 20 yıl sonraki hali. Huysuzun teki olsa da pırlanta gibi. Ama hakiki pırlantadan çok, ucuz bir taklidi. Seslendirenler: Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris


* The Expanse (2. sezon)

Günümüzden iki yüzyıl sonra, kayıp bir kişiyi arama çalışmalarında bir dedektif, bir buzkıran kaptanı ve savaşa engel olmaya çalışan bir diplomatın yolları kesişir. Başroldekiler: Thomas Jane, Steven Strait, Cas Anvar.


* The Confession Tapes (1. sezon)

Gerçek suçları konu alan bu belgesel dizisi; istemsiz veya düzmece itiraflara zorlanmaları nedeniyle cinayetten hüküm giydiklerini iddia edenlerin davalarını inceliyor.


* #RealityHigh (Komedi)

Liseli inek Dani, uzun süredir âşık olduğu oğlanın dikkatini çekmeyi sonunda başarır. Ama oğlanın sosyal medya fenomeni eski sevgilisinin hedefinde de artık Dani vardır. Başroldekiler: Nesta Marlee Cooper, Kate Walsh, John Michael Higgins.


* Fire Chasers (Belgesel)

Bu belgesel dizisinde Kaliforniya'nın 2016 yangın sezonu kasıp kavururken cesur taşra itfaiyecileri alevleri söndürme, evleri koruma ve hayat kurtarma mücadelesi veriyor.


* Greenhouse Academy (Çocuk)

Kabul edildikleri elit yatılı okulda genç kardeşler Hayley ve Alex'i rekabet, aşk ve yakın zamanda kaybettikleri anneleriyle ilgili bir gizem beklemektedir. Başroldekiler: Ariel Mortman, Finn Roberts, Chris O'Neal.

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER