İnsanoğlunun 1 milyon yıllık yolculuğu Geleceğe Doğru ile National Geographic’te!

İnsanoğlunun 1 milyon yıllık yolculuğu Geleceğe Doğru ile National Geographic’te!

Bundan 1 milyon yıl sonra insanoğlunun nasıl bir dünyada nasıl bir hayat yaşayacağını sorgulayan “Geleceğe Doğru”3 Eylül’den itibaren her pazar saat 20.00’de National Geographic’ te!

Geçmişte insanoğluna hayal gibi görünen hemen hemen her şeyin gerçekleşmeye başladığını düşünürsek gelecekte olabilecekleri tahmin edebilir miyiz? National Geographic 6 bölümlük belgesel dizi “Geleceğe Doğru” ile herkesi insanoğlunu ve yaşam tarzlarımızı kökten değiştirecek en yeni teknolojilere, fikirlere ve yeniliklere yakından bakmaya davet ediyor. Android bir kızları olan sıradan bir Amerikan ailesinin gözünden insanlığın geleceğinin ne kadar farklı olacağını göstermeye çalışan belgesel, yaptığımız tercihlerin bir milyon yıl sonraki hayatımızı nasıl dönüştüreceğini sorguluyor.

İnsanoğlunun makine ile birleştiği, zekanın sınırlarının ötesinde gelişmeleri gözler önüne seren ve insanoğlunun gezegenler arası yaşam tarzına ulaştığı çok farklı bir gelecek içerisinde yolculuğa çıkacağımız Geleceğe Doğru 3 Eylül’den itibaren her pazar saat 20.00’de National Geographic’te!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER