Fear the Walking Dead 3. sezonun ikinci yarısı öncesi yeni bir video yayınlandı

Fear the Walking Dead 3. sezonun ikinci yarısı öncesi yeni bir video yayınlandı
Sezonunun ilk yarısının yayınını bitiren Fear the Walking Dead'in ikinci yarısı öncesi yeni bir video klip yayınlandı.

10 Eylül'de sekiz bölümlük ikinci yarısını çift bölümle açacak olan dizinin yeni klibinde Walker, Madison ve Nick, Otto evine silahları toplamaya geldiğinde Troy kontrolünü yine kaybetmiş gibi görünüyor.

AMC'de en çok izlenen ikinci dizi, kablolu kanal dizileri içinde de dördüncü dizi olan Fear the Walking Dead'in yapımcılığını Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert ile birlikte AMC Studios üstleniyor.

Üçüncü sezonun ikinci yarısında Clark ve Otto aileleri, Nation ile kolay olmayan bir barış sağlamış olacaklar. Artık eski düşmanlar birlikte hayatta kalmak için bir yol bulmak zorundalardır. Broke Jaw Çiftliği'ndeki tansiyon artmaktadır; çünkü milis güçleri yok olmuştur, kaynaklar azdır ve ölüm sokulmaya devam etmektedir.

Fear the Walking Dead'in başrollerinde Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Colman Domingo ve Danay Garcia yer alıyor. Üçüncü sezonda kadroya Dayton Callie, Daniel Sharman, Sam Underwood ve Lisandra Tena da katıldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER