FOXLIFE’ın en sevilen dizileri Pazar maratonunda ekrana geliyor!

FOXLIFE’ın en sevilen dizileri Pazar maratonunda ekrana geliyor!
FOXLIFE’ın en sevilen dizilerinden Jane the Virgin, Madam Secretary, Star ve Pretty Little Liars tekrar bölümleriyle Eylül ayında pazar maratonuyla ekrana geliyor.

Kesintisiz dizi keyfi yaşamak isteyenler için FOXLIFE’ın en sevilen dizileri Eylül ayı boyunca her pazar saat 15.45’te peş peşe yayınlanan bölümleriyle izleyicileriyle buluşuyor.

Geleneksel bir Latin ailenin geleneklerine bağlı ve bekaretini evleneceği erkeğe saklamak konusunda kararlı kızı Jane, bir doktor kontrolü esnasında yapılan bir hatayla kendini hiç beklemediği bir şeyin içinde bulur. Jane ve Rafael’in ebeveynlik savaşını izleyeceğimiz Jane the Virgin 3. sezonun son 4 bölümü ile 3 Eylül Pazar günü saat 15.45’te FOXLIFE’ta izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Politika ve entrikanın birbirine karıştığı ve Téa Leoni tarafından canlandırılan Dışişleri Bakanı Elizabeth Faulkner McCord’un iş ve özel hayatındaki dengeyi koruma çabasını ekranlara getiren Madam Secretary, 3. sezon son 4 bölümüyle 10 Eylül Pazar günü saat 15.45’te FOXLIFE’ta ekranlara geliyor.

Queen Latifah, Naomi Campbell ve Lenny Kravtiz gibi birbirinden ünlü ismin yer aldığı müzikal drama Star, Atlanta’da 3 genç kadının sektördeki yolculuğunu ekranlara getiriyor. Star , 1. Sezon son 4 bölümüyle 17 Eylül saat 15.45’te FOXLIFE’ta yayınlanıyor.

Sessiz ve sakin bir kasaba olan Rosewood’da yaşayan ve en yakın arkadaşlarının ortadan kaybolmasıyla hayatları cehenneme dönen dört arkadaşın, lise yıllarında başlarına musallat olan “A” takma adlı acımasız karakterle mücadeleleri artık sona eriyor. Hayranlarının kafasındaki tüm soruları yanıtlayan Pretty Little Liars 7. sezon son 4 bölümüyle 24 Eylül Pazar günü saat 15.45’te FOXLIFE’ta izleyicileriyle buluşuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER