Game of Thrones'ta izleyici rekoru 7. sezon finaline geçti

Game of Thrones'ta izleyici rekoru 7. sezon finaline geçti

Game of Thrones bir kez daha izleyici sayısını artırarak rekorunu geliştirdi ve pazar akşamı HBO'da yayınlanan bölüm ölçümlere göre dizinin en çok izlenen bölümü oldu.

Kanaldaki ilk yayınında 12.1 milyon izleyiciyi ekran karşısına çeken sezon finali, böylece rekoru elinde tutan beşinci bölümün %13 üstüne çıktı, altıncı sezon finalindense %36 daha fazla izleyici elde etti. HBO'nun tekrarları ve streaming yayını da dahil edildiğinde bölümün izleyici sayısı 16.5 milyona çıktı.

İsmi "The Dragon and the Wolf” olan 80 dakikalık bölüm dizinin tarihinin en uzun bölümü özelliğini taşıyor. Sezon boyunca iki kere sızıntı soruntu yaşayan dizinin sezon finali, siber saldırı gerçekleştirenlerin tehditlerine rağmen sızmamış oldu.

Game of Thrones'un altı bölümlük son sezonunun 2018'in ikinci yarısında ya da 2019 başında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin rekoru HBO komedileri Ballers (2.9 milyon izleyici) ve Insecure'ün (1.3 milyon izleyici) de en yüksek izleyici sayılarını elde etmesine yardım etti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER