Oprah'ın kanalı OWN'dan yeni bir drama dizisi geliyor

Oprah'ın kanalı OWN'dan yeni bir drama dizisi geliyor

Oprah Winfrey'in kanalı olarak bilinen OWN, Moonlight'ın senaristlerinden Tarell Alvin McCraney'in hazırlayacağı yeni bir dramaya onay verdiğini açıkladı.

Henüz ismi belli olmayan yeni projenin yapımcılarından birisi ise oyuncu Michael B. Jordan oldu. Dizi, en yakın arkadaşının ölümüyle sarsılan, fakirlikten kurtulmak için yol arayan ve bunun için sokaklarla eğitimi arasında seçim yapması gereken 14 yaşındaki bir gencin başından geçenleri anlatacak. Drama dizisi McCraney'in kendi hayatından da esinlenecek.

Oprah Winfrey yaptığı açıklamada "Tarell, kendi hikayesini anlattığında odada kuru bir göz yoktu. Bunun izleyicilerimizin bağlanacakları özel bir şey olacağını şüphe etmeksizin biliyorduk. Tarell ve projedeki diğer yapımcılarla çalıştığımız için şeref duyuyorum," dedi.

Yeni dizinin yapımcı kadrosunda Revenge dizisinden Mike Kelley ve Melissa Loy ile Warner Horizon Scripted Television da bulunuyor. OWN'un portfolyosunda The Haves and the Have Nots, If Loving You Is Wrong, Greenleaf ve Queen Sugar gibi diziler de bulunuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER