ATV yeni yayın dönemine hazır!

ATV yeni yayın dönemine hazır!
Dizi atv’de izlenir sloganıyla yıllardır en iyi yapımları ekrana getiren atv, yeni yayın dönemine 4 Eylül’de başlıyor! Yeni sezon lansman filmleriyle her sene çok konuşulan atv, 2017-2018 yeni yayın dönemi tanıtım çekimlerini geçtiğimiz gün tamamladı.
 
Geçtiğimiz sezon sürpriz sezon finalleriyle günlerce konuşulan atv dizileri, Kırgın Çiçekler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Aşk ve Mavi izleyicilerin merakla beklediği yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yaz ekranında izleyiciyle buluşan, Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kanatsız Kuşlar, kendi gününde ve saatinde kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni sezonla beraber ekrana merhaba demeye hazırlanan iki yeni dizi, Cennetin Gözyaşları ve Seven Ne Yapmaz ise izleyicinin karşısına çıkmak için gün sayıyor.
 
Mutlu yuvaların kurucusu olan Esra Erol’da programı 4 Eylül’de, gündüz kuşağının vazgeçilmesi Müge Anlı ile Tatlı Sert ise
5 Eylül’de sevenleri ile buluşuyor.
 
Merak edilen konular, yanıt bekleyen sorular ise yine Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programlarıyla yanıt bulmaya devam ediyor.
 
Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekran başındakilerin bilgilerini sınadığı, dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, yenilenen ekran grafikleriyle ve dekoruyla yine bu sezon da kaldığı yerden devam ediyor.
 
Gündemin nabzını tutan, canlı bağlantılarıyla, özel haberleriyle ve yayınlarıyla, haberin merkezi yine atv oluyor.
 
Milyonların izlediği dizilerin setlerinden haberler, kamera arkası görüntüler ve oyuncuların özel röportajlarının yer aldığı, Dizi TV Didem Uğurlu’nun sunumuyla kaldığı yerden devam ediyor.
 
Geçtiğimiz sezonun şampiyonu, milyonları ekrana kilitleyen atv, yeni sezonda da izleyiciyi yine ekran başında tutacak!
 
Yeni Yayın Dönemi tanıtım çekiminden notlar
Dilaver Kıvrak’ın yönetimindeki atv Tanıtım ve Marka ekibinin hazırlayıp, çektiği tanıtım filminde dizi oyuncuları, sunucular ve haberciler yer aldı.

A Plus Stüdyoları’nda gerçekleştirilen çekimler için dev bir atv bayrağı özel olarak dikildi.

Yönetmenliğini Tekin Biçer’in, görüntü yönetmenliğini Orçun Özkılınç’ın yaptığı filmde, kanalın yeni sezon fotoğrafları ise Cem Uçak tarafından çekildi.

Filmin müziğini ise daha önce Olan Var Olmayan Var şarkısıyla çok sevilen Beyza Durmaz hazırladı. Yeni yayın dönemi için fotoğraf çekiminden kareleri görmek için sayfaları tıklamaya devam ediniz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER