Hayvan Saldırılarından Kurtuluş Hikayeleri, yarın akşam Animal Planet ekranlarında başlıyor!

Hayvan Saldırılarından Kurtuluş Hikayeleri, yarın akşam Animal Planet ekranlarında başlıyor!

Bir vahşi hayvanın saldırısına uğrayarak canlı canlı yenmek en ilkel, en derin ve evrensel korkudur. Masallarda, korku filmlerinde ve kabuslarda karşımıza çıkar. Ama bazı insanlar için bu bir kabus değil, tüyler ürpertici bir gerçekliktir.

Animal Planet ekranlarında başlayan bu benzersiz dizide, vahşi hayvanların korkunç saldırılarına uğrayan ve hayatta kalan gerçek insanları ekranlarınıza getiriyor. Dramatik yeniden canlandırmalar, kurbanlarla röportajlar vahşi ya da kafeste yaşayan hayvanların beklenmedik davranışlarını ortaya çıkarıyor, bu olayların nasıl bir anda çok vahşetli bir duruma dönüşebileceğini gösteriyor.

Dizide ekrana gelecek hikayelerden birkaçı şu şekilde: Afrika’daki bir şempanze koruma merkezine yapılan bir ziyaret, bir adam ve rehberinin, koloniden kaçan güçlü bir erkek şempanzenin saldırısına uğramasıyla ölümcül bir mücadeleye dönüşüyor. Bir polis memuru kızgın bir boğayla karşı karşıya kalıyor, Güney Afrikalı silahsız bir çevreci agresif bir erkek aslana rastlıyor.

Hayvan Saldırılarından Kurtuluş Hikayeleri, 24 Ağustos Perşembe saat 21:50’dan itibaren Animal Planet ekranlarında başlıyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER