Mickey ve Çılgın Yarışçılar, her hafta sonu Disney Channel’da!

Mickey ve Çılgın Yarışçılar, her hafta sonu Disney Channel’da!
Disney’in 7’den 70’e ailenin her üyesinin çok sevdiği karakteri Mickey ve en yakın arkadaşları Donald, Goofy, Minnie ve Daisy Disney Channel’da yepyeni bir macera ile çocuklar ve ailelerle buluşuyor. Disney Channel’da 19 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu saat 08:00 ve 16:30’da ekrana gelecek yeni çizgi film serisi “Mickey ve Çılgın Yarışçılar”da kahramanlarımız; son sürat bir otomobil yarışında, sportmenlik, dostluk, centilmenlik ve takım çalışması içinde yarışıyor.

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan kaliteli ve eğlenceli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel’da “Mickey ve Çılgın Yarışçılar” macerası başlıyor. Herkesin en iyi arkadaşı Mickey; söz konusu yarış kazanmak olduğunda son derece hırslı olabilen Donald; dostları için yardıma hazır Goofy; sevecen, anlayışlı ve yaratıcı Minnie ve her zaman maceraya hazır olan Daisy... Mickey ve arkadaşları yepyeni çizgi film serisiyle tüm aileyi Disney Channel’da buluşturacak.

Disney Channel’de 19 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu saat 08:00 ve 16:30’da ekrana gelecek olan “Mickey ve Çılgın Yarışçılar”, izleyicilerini dostluğu ve centilmenliği elden bırakmadan macera dolu bir yarışa davet ediyor. Kahramanlarımızın otomobil yarışçısı olarak hayranlarının karşısına çıktığı seride, dünyanın farklı şehirlerindeki yarışlar hız kesmeden sürerken; muhteşem beşlinin arasındaki dostluk, her yarışta biraz daha güçlenecek.

Kahramanların her biri kendi özel yarış otomobilleri ile yarışırken yarış tarzları da karakter özelliklerini ön plana çıkaracak. Dost canlısı, iyimser, yardımsever ve maceracı Mickey; yolda karşılaştığı engelleri ustalıkla aşarken yarışı kazanmaktan çok, ayrılmaz dostlarıyla maceralara atılmaya odaklanacak. Yarış kazanma konusunda son derece hırslı olan Donald, zaman zaman kızgın tavırlarıyla ortalığı karıştıracak. Banyo küvetinden dönüştürülen yarış otomobiliyle yarışan Goofy, arkadaşlarına yardıma koşmaktan asla vazgeçmezken; pembe motoru üzerinde tam bir profesyonel olan Minnie her seferinde galip gelmeyi başaracak. Minnie ile birlikte motosikletleri yeniden dizayn eden bir istasyon işleten Daisy ise, bazen gerektiğinden fazla korkusuz davranarak başını belaya soksa da bir çıkış yolu mutlaka bulacak.
İzleyicilere yarış ortamında dahil centilmenliğin ve takım çalışmasının önemini gösterecek olan “Mickey ve Çılgın Yarışçılar”; eğlence, aksiyon, dostluk ve seriye özel hazırlanan akılda kalıcı müzikleri de biraraya getirecek.

Disney’in benzersiz hikaye anlatımını yepyeni maceralar eşliğinde ekrana getiren “Mickey ve Çılgın Yarışçılar”, 19 Ağustos’tan itibaren her hafta sonu 08:00 ve 16:30’da Disney Channel’da çocuklar ve aileleri bekliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER