Michael Sheen ve David Tennant, Good Omens'in başrol oyuncuları oldular

Michael Sheen ve David Tennant, Good Omens'in başrol oyuncuları oldular
Ülkemizde Kıyamet Gösterisi ismiyle raflarda yerini alan, Neil Gaiman ve Terry Pratchett‘ın yazdığı Good Omens kitabının dizi olduğu haberini ocak ayında vermiştik. Dizinin iki başrolünün belli olduğu açıklandı.

Son olarak Masters of Sex dizisinde oynayan Michael Sheen ve Doctor Who ile bilinen David Tennant (Jessica Jones, Broadchurch) Good Omens'in başrolünde yer alacaklar.

Sezonunun altı bölüm sürmesi planlanan dizi Amazon tarafından yayınlanacak 2018 yılında yayına girmesi planlanan dizinin ortak yapımcılarından birisi de BBC olacak. Dizi, birçok fantastik karakterin yer aldığı ve bilindik klişelerden uzaklaşan, kıyamet hikayelerinden bir diğeri olma özelliğini taşıyor.

11 yıl önce Şeytan'ı bir oğlu doğmuştur ancak bebekler karışmıştır; şimdi de kayıptır. Cennet ve Cehennem arasında başlamasına az kalan bir savaş vardır ama dünyadaki temsilcileri insan türünden hoşlandıkları için insanlara yardım etmeye karar verirler. Bir melek olan Aziraphale (Sheen) ve şeytan olan Crowley (Tennant) da dizinin merkezindeki savaşı istemeyen iki karakteri oluşturuyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER