Connie Britton'ın yeni dizisi belli oldu: SMILF

Connie Britton'ın yeni dizisi belli oldu: SMILF

Friday Night Lights, Nashville ve American Horror Story gibi dizilerle bilinen Connie Britton'ın yeni dizisi belli oldu. Oyuncu, Showtime kanalı için hazırlanan yeni komedi projesi SMILF'te oynayacak.

İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizi, sonbahar içinde yayında olacak ve Frankie Shaw'ın Sundance Film Festivali'nden ödülle dönen aynı isimli kısa filminden uyarlanacak. Shaw, dizinin başrolünü üstlenmesinin yanında senaristlik, yapımcılık ve yönetmenlik de yapacak.

Dizi, bekar, 20'li yaşlarda olan, Boston'da yaşayan bir kadının hikayesi üzerine kurulu. İlişki, seks ve kariyer arayışındaki karakter, bir yandan da genç ve bekar bir anne olmanın gerçekliğiyle yüzleşmiş olacak. Son olarak Tutu dizisinde oynayan Rosie O’Donnell karakterin annesi olarak projede yer alıyor.

Britton ise birden fazla bölümde yer alacak ve Ally ismindeki Bridgette'in dengesiz ve sınırlarını bilmeyen patronunu oynayacak. Britton daha önce Friday Night Lights'ta yapımcılık yapan Showtime CEO'su David Nevins ile yeniden çalışmış da olacak. Aktrise ek olarak Raven Goodwin (Being Mary Jane) diziye Bridgette'in en iyi arkadaşı olarak dahil oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER