Jane Lynch, The Marvelous Mrs. Maisel dizisinde yer alacak

Jane Lynch, The Marvelous Mrs. Maisel dizisinde yer alacak
Gilmore Girls yaratıcısı Amy Sherman-Palladino’nun online yayın platformu Amazon için The Marvelous Mrs. Maisel isimli bir dizi hazırladığı ve iki sezonluk onay aldığı haberini nisan ayında vermiştik. Projenin kadrosuna son olarak Glee dizisiyle bilinen Emmy ve Altın Küre ödüllü oyuncu Jane Lynch de dahil oldu.

Dönem dizisi olan The Marvelous Mrs. Maisel'in ilk bölümü mart ayında izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Gelen iyi yorumların ardından da yeni sezon onayı gelmişti. Rachel Brosnahan, Michael Zegen ve Alex Borstein'in başrolünde olduğu yapım, 1958'in Manhattan’ında geçiyor ve Miriam isimli bir kadına dayanıyor.

Mükemmel koca, çocuklar ve Yukarı Batı Yaka’da bir daire gibi istediği pek çok şeye sahip olan Midge, bilmediği bir yeteneğini keşfeder: Stand-up komedyenliği. O da hayatı tepetaklak olduktan sonra bu yeteneğinin üstüne gitmeye başlar. Lynch dizinin bir bölümünde Sophie Lennon karakteriyle görünecek. Sophie, ünü TV'ye ve radyoya da sıçramış olan dönemin en popüler kadın komedyeni olarak tanımlanıyor.

NBC’de Hollywood Game Night isimli şovu sunan oyuncu şu sıralar Discovery Channel dizisi Manhunt: Unabomber'da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER