Kristen Bell ve Louis C.K., Family Guy'a konuk olacaklar

Kristen Bell ve Louis C.K., Family Guy'a konuk olacaklar

1 Ekim'de ekranlara geri dönecek olan Family Guy'ın konuk oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Entertainment Weekly'nin haberine göre Kristen Bell ve Louis C.K. de gelecek sezonun kadrosunda yer alacaklar.

Kasım ayında yayınlanması planlanan bölümde Kristen Bell, Brian için muhtemel bir sevgili adayını canlandıracak. Brian, Martha ile yeni bir iş bulduğunda tanışacak.

Kristen Bell daha önce Seth MacFarlene'in yaratıcısı olduğu The Cleveland Show için de seslendirme yapmıştı. Oyuncu şimdilerde NBC'de yayınlanan The Good Place'te oynuyor.


Louis C.K. ise 15. sezon açılışında kendisini seslendirecek. Emmy'ler konusunda esprilerin yer alacağı bölümde ödül kazanmak isteyen Peter, yolda Louis'e rastlayacak ve ondan ödül kazanmanın sırrını almaya çalışacak.

Bölümde Modern Family ve Breaking Bad gibi bol ödüllü dizilerin Griffin versiyonları da izleyiciye gösterilecek. Ayrıca sesleriyle Modern Family oyuncuları Ty Burrell, Julie Bowen ve Sofia Vergara ile komedyen Bill Maher de konuk olacaklar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER