Netflix'in yeni dizisi Marvel’s The Defenders'ın final fragmanı yayınlandı

Netflix'in yeni dizisi Marvel’s The Defenders'ın final fragmanı yayınlandı

Netflix ve Marvel'ın en yeni dizisi The Defenders’ın final fragmanı yayınlandı.

18 Ağustos 2017 günü tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’ten izlenebilecek Marvel’s The Defenders, ortak hedefleri New York şehrini kurtarmak olan dört süper kahraman Matt Murdock/Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Danny Rand/Iron Fist’in hikayesini anlatıyor.

Merakla beklenen dizi; Marvel’s Daredevil, Marvel’s Jessica Jones, Marvel’s Luke Cage ve Marvel’s Iron Fist dizilerinin ardından serinin beşinci dizisi olacak. Devamında ise Daredevil ile tanıtılan Punisher'ın yayınlanması planlanıyor.

Marvel’s The Defenders’ta ana karakter oyuncuların dışında Sigourney Weaver (Alexandra), Elodie Yung (Elektra), Scott Glenn (Stick), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Rachael Taylor (Trish Walker), Eka Darville (Malcolm Ducasse), Simone Missick (Misty Knight) ve Jessica Henwick (Colleen Wing) de yer alıyor.

Dizinin baş yapımcılığını Marco Ramirez ve Doug Petrie’nin yanı sıra Marvel TV’den Jeph Loeb üstlendi. Dizi, Marvel Television ve Netflix adına ABC Studios işbirliğiyle çekildi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER