Aşk ve Ceza hafta içi her gün a2’de ekrana gelecek!

Aşk ve Ceza hafta içi her gün a2’de ekrana gelecek!
Yapımcılığını TMC'nin yaptığı, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Aşk ve Ceza, yeniden izlemek isteyenler için yeniden a2’de ekrana geliyor.

1. Bölüm Özeti: 25 yaşlarında, bir reklam ajansında çalışan, bir hafta sonra olacak düğününün heyecanını yaşayan Yasemin, okuması için her türlü fedakârlık yaptığı nişanlısı Mehmet ile yakın arkadaşı Müjde’yi yakalar. Yasemin küçük yaşlardayken ablası bir ilişki yaşamış ve kürtaj masasında ölmüştür. Ailede hem utanç hem de üzüntü yaratan bu olaydan sonra Yasemin evlenmeden önce kimseyle birlikte olmayacağına dair babasına söz vermiştir. Yaşadığı ihanet üzerine aşka, evliliğe, masumiyete inancını yitiren Yasemin, emekli öğretmen annesinin yaşadığı Bodrum’a gider. Öfke ve üzüntü içindeki Yasemin karşısına ilk çıkan erkek olan Savaş’la birlikte olur ve düşürdüğü bir kolye hariç hiçbir iz bırakmadan, Külkedisi gibi ortadan kaybolur.

Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: Kudret Sabancı
Senaryo: Yıldız Tunç, Mehmet Bilal Dede, Murat Lütfü, Ethem Yekta
Müzik: Kıraç
Oyuncular: Nurgül Yeşilçay (Yasemin), Murat Yıldırım (Savaş), Tomris İncer (Şahnur), Gökçe Yanardağ (Nazan), Kerem Atabey Oğlu (Pala), Zeynep Beşerler (Viyolet), Feride Çetin (Çiçek), Cenk Ertan (Bora), Nazan Kesal (Sevgi), Oktay Gürsoy (Cem)

Yayın Tarihi: 14 Ağustos 2017 / Pazartesi
Yayın Saati: 14.45


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER