Westworld'ün ikinci sezonuna üç yeni isim daha katıldı

Westworld'ün ikinci sezonuna üç yeni isim daha katıldı

Daha önce Katja Herbers ve Zahn McClarnon'un katıldığını haber verdiğimiz Westworld'ün ikinci sezon kadrosuna üç yeni oyuncu dahil oldu.

Fütüristik bir tema parkında geçen ve Emmy adaylığı da olan dramaya son olarak Gustaf Skarsgard (Vikings), Fares Fares (Tyrant) ve Betty Gabriel (Good Girls Revolt) dahil oldu. Bunlardan Skarsgard ve Fares ana karakter oyuncusu olarak Gabriel ise tekrar eden bir rolle yer alacak.

Vikings dizisinde Floki karakterini canlandırmaya devam edecek olan Skarsgard, Karl Strand isimli sahada olmaktan rahat bir beyaz yakalıyı oynayacak. Fares, Antoine Costa isimli objektif perspektifi olan bir teknoloji uzmanını oynayacak. Gabriel ise sahada düzeni korumaya çalışan Maling'i oynayacak. Üç karakter de kendisini tahmin edilemez bir ortamda bulacaklar.

Birinci sezon bittiğinde Dolores'in Robert Ford'u beyninden vurmasıyla robotların ziyaretçileri öldürebileceği ortaya çıkmıştı. Maeve ise kendisini parktaki "SW" isimli bir yerde bulmuştu. Westworld'ün prodüksiyonu temmuz ayında başladı, dizinin 2018'de yayına girmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER