American Crime Story: Katrina'nın hikayesinde değişikliğe gidildi

American Crime Story: Katrina'nın hikayesinde değişikliğe gidildi

American Crime Story'nin Katrina Kasırgası'nın etkisini konu alacak sezonunun ikinci sezon olarak yayınlanması beklenirken Versace ile yer değiştiği ve üçüncü sezon olduğu haberini almıştık. Yeni gelen haberle dizinin senaryosunun değiştiği de açıklandı.

Dizinin sezonu artık Sheri Fink'nin kitabı Five Days at Memorial'dan uyarlanacak. Kitabın hikayesi New Orleans'ta bulunan Memorial Medical Center üzerine kurulu. Katrina'nın ardından günlerce yaşanan elektrik kesintisi nedeniyle Dr. Anna Pou'nun hastane çalışanlarını ağır hastalarda ötenazi kullanmaları için cesaretlendirdiği ortaya çıkmıştı. Sonrasında Pou hakkında dava açılmıştı.

Kitabın hakkını satın almışlığı bulunan Scott Rudin (The NewsroomTwilight filmleri) de yapımcılar arasına katıldı. Yeni sezonla birlikte ilk sezonda da yer alan Sarah Paulson'ın başrolde olacağı ve Pou'yu oynayacağı da açıklandı. Ancak daha önce kadroya katılan Annette Bening, Dennis Quaid ve Matthew Broderick'in kadroda kalıp kalmayacağı şimdilik belli değil. 

Deadline'ın haberine göre oyuncuların bir şekilde dizide kalması için çalışılıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER